Dołącz do ekipy festiwalowej i kręgu Czango!

Bardzo nam miło powitać doświadczonych wolontariuszy i tych, którzy zdecydują się na wolontariat po raz pierwszy 🙂 

Zapraszamy do współtworzenia letniej edycji Festiwalu Czango 2023, który zagości w Krakowie i Osadzie leśnej na Barbarce w Toruniu.

Czego potrzebujemy: 

wolontariuszy w wieku powyżej 16 roku życia, chęci i motywacji do działania, pozytywnego nastawienia, wzięcia odpowiedzialności za powierzone zadania oraz dostępności w wybranym miejscu i czasie Festiwalu (29.06-02.07.2023). Nie jest konieczna obecność podczas całego wydarzenia – jeśli możesz poświęcić min. 2h to też jest ok. Jeśli masz więcej wolnego czasu proszę wpisz kiedy i w jakich godzinach możesz się zaangażować.

Co my mamy dla Ciebie? 

Możliwość współtworzenia festiwalu, wstęp na wybrane wydarzenia festiwalowe (2h pracy = 1 wydarzenie+ciepły posiłek; 3h pracy=całe wydarzenie, wymagana rezerwacja miejsc na warsztatach), zaświadczenie o wolontariacie, twórczą atmosferę i nowe znajomości, niezapomniane wrażenia oraz pyszny Węgierski kociołek z leczo na Barbarce ! 

Aby się zgłosić, wystarczy wypełnić formularz:

https://forms.gle/UraSfzoBMgR5FfVa7

Jeśli w gronie Waszych znajomych są osoby które nadają się do pomocy przy wydarzeniu to koniecznie zaproście je do wolontariatu festiwalowego 🙂

Na zgłoszenia czekamy do 25.06.2023.

Spotkanie organizacyjne online dla wolontariuszy 27.06.2023, dokładny czas podamy bezpośrednio zaakwalifikowanym.