FAQ – najczęściej zadawane pytania


Tegoroczna edycja IV Festiwal 5-8.10.2023 odbywa się w Toruniu i Gdańsku. Szczegółowe informacje znajdziesz w opisach poszczególnych wydarzeń.

Proponujemy nocleg – 30zł za osobę, za noc. Potrzebny jest własny śpiwór i karimata. Nocleg w samym sercu Torunia, niedaleko od miejsca festiwalowego (Muzeum Etnograficzne w Toruniu). Nocleg jest przy kościele oo.Jezuitomów, w sali duszpasterstwa. Do dyspozycji jest prysznic, kuchnia. Rezerwacja miejsc i więcej informacji pod mailem: festiwalczango@gmail.com

Dzieci małe mogą wziąć udział w imprezie wraz z rodzicem/opiekunem oraz w potańcówce.
Starsze, powyżej 12 r.ż., a młodsze z doświadczeniem tanecznym (niekoniecznie znające czango) mogą uczyć się tańców i śpiewów. Wszystkie zapraszamy na potańcówkę.

Bilety na wszystkie wydarzenia znajdziesz w zakładce
Można także wspierać Organizatora – Fundacji Aeris Futuro – wpłatami na konto z tytułem ‘darowizna na cele statutowe’: Fundacja Aeris Futuro 92 1440 1127 0000 0000 0474 5396, Bank PKO BP

Nie, staramy się minimalizować koszty, ale bez indywidualnego wsparcia nie moglibyśmy zrobić Festiwalu.

W plenerze oczywiście.

Artystom na ogół tak, prosimy o oznaczenie Festiwal Czango w Polsce. Jeśli chcesz zrobić zdjęcie uczestnikowi, podejdź i zapytaj, czy się na to zgadza.

Masz dodatkowe pytania?